Викендица 81 м2 на Попова Шапка

Детали за имотот

Шифра на оглас
56
Цена
€ 37,000
Намена
Се Продава
Тип
Викендица
Локација
Попова Шапка
Квадратура
81 м2

Се продава викендица 81 м2 на најубавото место на Попова Шапка. (во првиот ред). Со поглед кон сите скијачки терени и дел од Тетово.

Викендицата е во добра состојба, потребни се некои мали интервенции (реновирање).

Распоред:

 • Ходник
 • Кујна
 • Трпезарија
 • Дневна соба со прекрасен поглед
 • 2 спални соби
 • Подрум
 • Паркинг
Elinor Logo

Елинор

Маршал Тито 124/1, 1200, Тетово, Македонија

Контакт

 • Површина100
 • ТипВикендица
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаПопова Шапка
 • Површина150
 • ТипВикендица
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Попова Шапка

Наши Партнери

Последни Прегледи