Викендица 150м2 – Попова Шапка

Детали за имотот

Шифра на оглас
122
Цена
€ 89,990
Намена
Се Продава
Тип
Викендица
Локација
Тетово / Попова Шапка
Квадратура
150 м2

Се продава луксузна викендица на главниот пат на Попова Шапка, Реновирана со каменоволна изолација во внатрешните зидови.

Квадратура: 150м2

 • Викендицата го има следниов распоред:
  – Подрум
  – Приземје
  – Кат
 • – Гаража лепенка до викендицата која е со посебен број и има можности за градба на викендица.
 • – Надворешен камин со тераса
  – Голем двор напред со убав поглед кон ски центарот.

 

 • – Голем паркинг простор.

Викендицата е опремена комплет, се продава без гаража за 89.990 евра или комплет со све гаража по договор.

Може и компезација.

 

Elinor Logo

Елинор

Маршал Тито 124/1, 1200, Тетово, Македонија

Контакт

 • Површина81
 • ТипВикендица
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаПопова Шапка
 • Површина100
 • ТипВикендица
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаПопова Шапка

Наши Партнери

Последни Прегледи