Викендица 100 м2 на Попова Шапка

Детали за имотот

Шифра на оглас
55
Цена
€ 60,000
Намена
Се Продава
Тип
Викендица
Локација
Попова Шапка
Квадратура
100 м2

Нова викендица на Попова Шапка.

Викендицата има 100 м2, на 2 ката е по 50м2.

Има и подрум од 18 м2. Голем салон, кујна, трпезарија, 2 спални соби и купатило.

Се продава целосно опремена со мебел и техника.

Со чист имотен лист.

Elinor Logo

Елинор

Маршал Тито 124/1, 1200, Тетово, Македонија

Контакт

  • Површина150
  • ТипВикендица
  • НаменаСе Продава
  • ЛокацијаТетово / Попова Шапка
  • Површина81
  • ТипВикендица
  • НаменаСе Продава
  • ЛокацијаПопова Шапка

Наши Партнери

Последни Прегледи